Bonus powitalny w mini grach. Do 500 €!

Depozyty pomiędzy 20€/$ a 500€/$ będą nagradzane a % Bonus 100

Kod bonusowy BRAK KODU

*Tylko nowi użytkownicy

Tylko nowi gracze. Mini gry Mystake Bonus powitalny — 100% bonusu przy pierwszej wpłacie.

  1. Depozyty pomiędzy 20€/$ a 500€/$ będą nagradzane 100% bonusem.
  2. Bonus jest dostępny dla wszystkich naszych minigier z wyjątkiem Dice, BlackJack, Plinko i Limbo.
  3. Bonus zostanie zaksięgowany na Twoim koncie po dokonaniu pierwszej wpłaty. Musisz aktywować bonus ręcznie przed rozpoczęciem gry w minigry, aby go otrzymać.
  4. Możesz otrzymać ten bonus tylko raz i tylko przy pierwszej wpłacie.
  5. Bonusu tego nie można wykorzystać w połączeniu z żadną inną promocją.
  6. Możesz anulować swój bonus, kontaktując się z naszym czatem na żywo, ale pamiętaj, że całkowita kwota bonusu, wygenerowane wygrane i całkowita kwota zakładu (od aktywacji bonusu do jego anulowania) zostaną odjęte od Twojego ogólnego salda. Bonus i prawdziwe pieniądze nie są rozdzielone.
  7. Bonus i depozyt w mini grach podlegają wymogom obrotu w wysokości trzydziestu (30)-krotności depozytu plus kwota bonusu.
  8. Minimalny kurs wymagany do uznania zakładu za zakład wynosi 1.3. Kursy mniejsze niż 1.3 nie będą liczone jako zakład i zostaną uznane za działanie niedopuszczalne. Zakłady na DICE, Plinko, Limbo i Blackjack są wyłączone z wymogu obrotu.
  9. Po aktywacji bonusu warunek obrotu musi zostać spełniony w ciągu maksymalnie 30 dni. W przeciwnym razie bonus i wszystkie wygenerowane wygrane zostaną utracone.
  10. Maksymalna kwota zakładu, jaką możesz postawić, mając aktywny bonus, wynosi 10 €/$ za grę w minigrę. Zakłady wyższe niż 10 €/$ zostaną wyłączone z wymogu obrotu, a wygrane przepadną.

? Moja stawka zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w grze lub jej całkowitego anulowania.