Turnieje gospodarzy MyStake

100 Bonus% dopasowania na podstawie pierwszego depozytu w wysokości £ / $ / 20 € +. Dodatkowe bonusy.

*Tylko nowi użytkownicy

Tylko nowi gracze. 

Bierz udział w turniejach, rywalizuj z innymi graczami, wygrywaj darmowe spiny, darmowe zakłady i prawdziwe pieniądze. Bądź na bieżąco z najnowszymi turniejami i otrzymuj nagrody.

Jak uczestniczyć?

Aby wziąć udział w turnieju, musisz postawić zakłady na gry wymienione na stronie turniejów. Za każdy zakład 1 $ = 1 punkt. Powinieneś dostać się do tabeli liderów, która składa się z graczy z najwyższymi punktami. Jeśli na koniec turnieju utrzymasz się w tabeli liderów, otrzymasz hojne nagrody. Nagrody i wymagania gry mogą się różnić w zależności od turnieju, ale główna idea pozostaje taka sama: gracze rywalizują ze sobą, a gracz zajmujący wyższą pozycję otrzyma większe nagrody.

W zależności od turnieju możesz zdobywać punkty, obstawiając minigry, zakłady sportowe, automaty lub kasyno na żywo. Dokładne wymagania dotyczące gry zostaną podane w opisie turnieju.

Nagrody

W każdym turnieju rodzaj nagrody może się różnić w zależności od prawdziwych pieniędzy, darmowych zakładów i darmowych obrotów.

  • Prawdziwe pieniądze: Kwota nagrody, którą możesz otrzymać pozostając w tabeli liderów turnieju. Ten bonus nie ma żadnych wymagań dotyczących zakładów, więc możesz go dowolnie używać.
  • Pieniądze bonusowe: Kwota premii zależy również od miejsca w tabeli liderów, ale będziesz musiał postawić ją od 1 do 5 razy (w zależności od turnieju), aby ją wypłacić. Ponadto bonusowe pieniądze mogą mieć ograniczenia gry, które możesz sprawdzić na stronie bonusów (Profil > Moje prezenty > Bonus).
  • Darmowe zakłady: Jeśli otrzymasz darmowe zakłady, możesz je wykorzystać na dedykowane gry lub zakłady sportowe. Aby dowiedzieć się, które gry są objęte Twoim darmowym zakładem, przejdź do Profil > Moje prezenty i kliknij przycisk „Lista gier” obok promocji.

Darmowy zakład nie może zostać wykorzystany, gdy aktywny jest bonus. Freebet należy postawić na kupon typu express z 3 pozycjami, gdzie każda pozycja powinna mieć kurs równy lub wyższy niż 1.3x.

Sprawdź teraz naszą stronę z turniejami!

  • Darmowe obroty: W turniejach możesz otrzymać darmowe spiny, jeśli znajdziesz się w tabeli liderów. Zostaną one dodane do Twojego konta zaraz po zakończeniu turnieju. Darmowe obroty są dostępne tylko w niektórych grach, a listę gier możesz sprawdzić w Profilu > Moje prezenty > Darmowe obroty > „Lista gier”. Aby z nich skorzystać, musisz przejść do strony automatu, która zostanie automatycznie zainicjowana. Po wykorzystaniu darmowych spinów, wygrana kwota jest dodawana jako prawdziwe pieniądze, bez żadnych wymagań dotyczących zakładów.

Ważne! Zakłady postawione z kwotą bonusu dadzą Ci połowę punktów (1 $ bonusu = 0.5 punktu)