Wpłać 25 € i odbierz 500 darmowych spinów

50 darmowych spinów Księga Umarłych
*Dla zwykłych graczy
*Dla zwykłych graczy. W każdy piątek możesz dostać 50 darmowe spiny w Book of Dead, gdy zdeponujesz 25 €.

Jako lojalny gracz chcemy mieć pewność, że zostaniesz nagrodzony za ciągłe wsparcie, dlatego z radością oferujemy specjalną promocję w każdy piątek. Kiedy zdeponujesz 25 € lub więcej, natychmiast otrzymasz 50 darmowych spinów w popularnej grze Book of Dead.

Aby upewnić się, że nie przegapisz tej fantastycznej oferty, poniżej przedstawiliśmy warunki:

  1. Darmowe spiny można wykorzystać tylko w Book of Dead, która jest ekscytującą grą ze starożytnymi egipskimi motywami, ekscytującymi funkcjami bonusowymi i mnóstwem szans na duże wygrane.
  2. Darmowe spiny zostaną przyznane automatycznie po zalogowaniu, wpłacie co najmniej 25 € i uruchomieniu gry Book of Dead. Darmowe spiny pojawią się tylko w grze Book of Dead, więc upewnij się, że otworzyłeś odpowiednią grę, aby skorzystać z tej promocji.
  3. Darmowe obroty można wykorzystać tylko raz, a aby otrzymać darmowe obroty, należy dokonać wpłaty w wysokości co najmniej 25 €. Oznacza to, że możesz cieszyć się grą i potencjalnie wygrać duże pieniądze bez konieczności wydawania dużych pieniędzy.
  4. W rzadkich przypadkach, gdy darmowe spiny nie zostaną przyznane automatycznie po wprowadzeniu kodu, skontaktuj się z nami przez LiveChat lub e-mail na adres [email protected]. Nasz zespół obsługi klienta z przyjemnością Ci pomoże i zapewni, że będziesz mógł skorzystać z tej promocji.
  5. Wszelkie wygrane wynikające z darmowych spinów zostaną dodane do portfela z rzeczywistym saldem i mogą zostać wypłacone. Oznacza to, że możesz wykorzystać swoje wygrane do gry w inne gry lub wypłacić je na swoje konto bankowe.
  6. Darmowe spiny można odbierać w każdy piątek od 02:00 CEST do 23:59 CEST. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany lub usunięcia bonusów w dowolnym momencie według naszego uznania, więc upewnij się, że skorzystasz z tej promocji, dopóki jest ona jeszcze dostępna.

Niniejsze warunki są uzupełnieniem i podlegają naszym Warunkom użytkowania i Warunkom bonusów, dlatego przed wzięciem udziału w tej promocji należy przeczytać i zrozumieć te dokumenty.

Mamy nadzieję, że spodoba ci się ta specjalna promocja i życzymy powodzenia w przygodach z Księgą Umarłych!